ТОВ НВО «Червоний металіст» давно відомо не тільки в межах України, а й за її межами як потужний науково-промисловий комплекс. Це одне з провідних підприємств, яке спеціалізується на розробці і виробництві вибухобезпечного електричного обладнання, засобів автоматизації, приладів і систем техніки безпеки для експлуатації на підприємствах вугільної та, нафтової, газової, хімічної промисловості в зонах з вибухонебезпечними концентраціями метану і вугільного пилу. За останні роки маленький снарядний завод перетворився в підприємство, яке широко відоме своїм промисловим та інтелектуальним потенціалом.

Директор –  Спицький Олександр Петрович

При розробці нових виробів фахівцями підприємства впроваджена велика частина нових технічних рішень. В даний час розроблено і серійно випускається ряд нових виробів, що забезпечують безпечну роботу шахтарів:
  • сигналізатор метану, суміщений з головним світильником СМГ.1.1;
  • світильник головний вибухобезпечний СМГ.1.03;
  • вимірювач запиленості шахтної атмосфери ІЗША;
  • аналізатори метану «Сігнал.5», «Сігнал.7», «Сігнал.9»;
  • сигналізатор звуковий вибухобезпечний СЗВ.1;
  • комплекс технічних засобів шахтної оперативного радіозв’язку й аварійного оповіщення «Весна СРС»;
  • датчик метану систем дегазації ДМД;
  • датчик швидкості руху повітря ДСНВ;
  • метан-реле шахтні швидкодіючі МРШ.1.1, МРШ.1.2, МРШ.1.3
  • апаратура контролю режиму дегазації АКРД і ін.
Також розроблено і освоєно виробництво різних видів транспортної тари – контейнерів, які поставляються в Німеччину на підприємства з виробництва автомобілів. Підприємство має обладнаний випробувальний центр, акредитований в системі УкрСЕПРО, де проводяться випробування продукції, що випускається. Це дає можливість значною мірою забезпечити якість і надійність роботи. Постійно ведеться технічне переозброєння діючого виробництва, створення нових потужностей, застосування нових технологічних процесів, сучасної техніки. Особливе місце в продукції ТОВ НВО «Червоний металіст» займають товари народного споживання: електронасоси побутові «Нептун», замки різного призначення, сейфи, ящики інструментальні ЯИ і ін.

Наша Історія

1916 р. снарядний завод
1921 р. дістав назву “Червоний металіст”. Виробництво молотарок, соломорізок, віялок, плугів і інших сільськогосподарських знарядь 

1926-1927 р.р. зібраний перший електровентилятор 

1933 р. освоєно виробництво ручних електробурів 

1941-1945 р.р. виробництво продукції для фронту 

1962 р. створення першого в Україні заводського науково-дослідного проектно-конструкторского інституту “Автоматуглерудпром” 

2007 р. утворення ТОВ НВО “Червоний металіст”